Використання зручних, універсальних контейнерів з харчової алюмінієвої фольги як одноразового посуду - це інновація в приготуванні, зберіганні і транспортуванні продуктів.
Широкий асортимент (різноманітність форм та об'ємів контейнерів) дають Вам можливість приготувати оригінальні страви для всієї родини , коли їжа зберігає свій оригінальний смак.
Фольга - це інертний і на 100 % бар'єрний матеріал, який не підтримує розвиток мікроорганізмів та дозволяє збільшити термін зберігання продуктів на один день в порівнянні з іншими видами упаковки!
Контейнери з харчової алюмінієвої фольги - це одночасно і упаковка для зберігання продуктів і посуд для їх приготування, сервіровки, транспортування і розігріву.
У контейнерах Ви можете заморозити свіжі продукти або зберігати вже готові в холодильнику, щільно закриті кришкою для того, щоб зберегти смакові властивості та збільшити термін зберігання.
Для приготування або розігрівання їжі в мікрохвильовій і духовій печах обов'язково потрібно зняти з контейнера кришку!
Контейнери не бояться перепаду температур, прямо з морозильної камери (-25 ° C) їх можна ставити в духову шафу або мікрохвильову піч ( +300 ° C), при цьому заощаджуючи час на приготуванні їжі.
Для святкування всіляких заходів вдома, на роботі, на природі контейнери можна використовувати як посуд для сервіровки.
Контейнери не вимагають миття та догляду. Після використання їх відправляють на подальшу 100 % переробку. Алюміній не завдає шкоди людині та навколишньому середовищу!
Щоб почати перегляд
відео-туру, просто
натисніть на кнопку
Ласкаво просимо!
Натиснувши на цю кнопку,
ви повернетеся в початок
відео-туру