04Рішення для бізнесу
ХоРеКа
Упаковка з харчової алюмінієвої фольги - незамінний одноразовий посуд для ресторанів, піцерій, кафе або літніх майданчиків.
Сама специфіка подібних закладів передбачає використання одноразових контейнерів, які економлять час і гроші відвідувачів, оскільки характеризуються невисокою вартістю, не б'ються і не вимагають миття.
Упаковка доступна для замовлення вже зараз
Замовити
Купити харчові алюмінієві контейнери різноманітних форм для продуктів ви можете в компанії «СтудіоПак Україна Лімітед». Продукція нашої компанії виготовляється з використанням новітніх технологій і відповідає вимогам Європейських стандартів ЕN 602 «Алюмінієві сплави, призначені для контакту з харчовими субстанціями». Має ТУ У 27.4-36756925-001:2010, гігієнічний висновок № 05.03.02-03/77637 від 26.07.2011р. на контейнери і виробляються відповідно до ISO 22000:2005.
Упаковка для Fast Food з харчової алюмінієвої фольги від «СтудіоПак Україна Лімітед» відрізняється:
 • зручністю у використанні,
 • екологічністю,
 • практичністю,
 • функціональністю,
 • легкістю утилізації.
Одноразова тара з харчової алюмінієвої фольги - це посуд майбутнього!
Крокуйте в ногу з часом!
Упаковка для ресторанів з харчової алюмінієвої фольги є не тільки дуже вигідною і зручною, але і найбільш корисною для продуктів, оскільки вона:
 • відмінно зберігає корисні властивості їжі як в холодному, так і гарячому вигляді;
 • рівномірно прогріває їжу і довго утримує температуру;
 • не окислюється і не піддається корозії;
 • є не сприйнятливою до зовнішніх впливів (світла і вологи);
 • не вбирає запахи;
 • характеризується стерильністю і антибактеріальністю.
Харчовий алюміній на відміну від пластику абсолютно нейтральний і не вступає ні в які хімічні реакції при нагріванні та охолодженні. Тому фольгова упаковка для фаст-фуду дозволяє досягти оптимальних смакових і естетичних характеристик страви, зберігаючи її природний аромат.
Застосування харчової фольги в пунктах громадського харчування

Одноразовий посуд для фаст-фуду з алюмінієвої фольги може стати не тільки основною тарою студентської піцерії, але також відмінним додатковим набором для елітного ресторану на випадок, якщо відвідувач вирішив взяти замовлену страву з собою.

Упаковка для фаст-фуду використовується з метою зберігання, приготування, подачі та транспортування будь-яких продуктів харчування, в тому числі напівфабрикатів і готових страв.

Жаростійкість харчової фольги дозволяє використовувати контейнери для запікання м'яса та риби в духових шафах, а також дає можливість розігрівати їжу в мікрохвильовій печі.

Подібний контейнер підходить також для охолодження і заморожування продуктів. Оскільки алюміній здатний витримувати суттєві перепади температур, їжу одразу з морозилки можна поміщати в піч.
Упаковка для їжі на винос з фольги - це практично і екологічно.
Одноразова тара з харчової алюмінієвої фольги - це посуд майбутнього!

Крокуйте в ногу з часом!
Наша продукція з харчової алюмінієвої фольги зробить Ваш ресторан більш стильним і привабливим для відвідувачів.
Замовити

Посуда HoReCa, изготовленная специально для сферы гостеприимства, организации мероприятий и общественного питания, требует особенного подхода при производстве. Компактная в хранении и транспортировке одноразовая упаковка отличается удобством применения, позволяет обеспечить порционное приготовление блюд и всегда выглядит презентабельно и современно.

Неудивительно, что посуда horeca, выпускаемая компанией "СтудиоПак Украина Лимитед", купить которую уже могут предприниматели и владельцы бизнеса из таких городов, как Киев, Харьков и другие, неизменно пользуется высоким уровнем спроса и применяется в сотнях кафе, ресторанов и кейтеринговых компаний страны.

Упаковка на вынос - с гарантией качества

Качественная и современная упаковка на вынос должна в первую очередь соответствовать ожиданиям конечного потребителя. И здесь контейнеры из пищевой фольги можно считать оптимальным решением. Эффектный внешний облик, высокая прочность и простота утилизации одноразовых емкостей делают упаковку на выносвыбором предприятий быстрого питания, кафе, ресторанов, для которых пропускная способность и высокая скорость обслуживания имеют основополагающее значение. А при нанесении на поверхность контейнеров фирменного логотипа вы можете получить дополнительные преимущества при продвижении бренда.

Упаковка и посуда для HoReCa- это имиджевая продукция, которая имеет важное значение для повышения уровня продаж. Высококачественные фольгированные лотки не обжигают руки, исключают случайное проливание или опрокидывание, позволяют разогревать и даже готовить блюда в стиле фаст фуд непосредственно при клиенте - в микроволновой печи или духовом шкафу. А в случае необходимости упаковку и посуду для HoReCaможно использовать для доставки еды из ресторанов и кафе на дом потребителям. В этом случае она позволит:

 • сохранить свежесть и температуру блюд;
 • предохранить их от повреждения;
 • при необходимости разогреть блюда при подаче.

И вы сможете всегда обеспечивать удовлетворение потребностей ваших клиентов, превосходя конкурентов и повышая популярность своего заведения.

Упаковка для кафе takeaway: современный подход к бизнесу

Популярные сегодня заведения, ведущие уличную торговлю напитками и закусками, уже успели оценить продукцию компании "СтудиоПак" по достоинству. Упаковка для кафе takeaway обеспечивает герметичность и надолго сохраняет температуру блюда. А стильный внешний облик одноразовой посуды позволит получить дополнительные очки в борьбе с конкурентами, а также поможет выделить ваше заведение из общей массы, позволяя таким образом увеличить показатели продаж.

Опыт наших клиентов, уже внедривших упаковку для кафе takeawayв своем бизнесе, убедительно доказывает, что она действительно помогает привлечь дополнительное внимание потенциальных покупателей и служит еще одним рекламным каналом для заведений сферы HoReCa. Так стоит ли отказываться от столь весомого конкурентного преимущества, если вы можете заказать качественную современную тару для своего бизнеса прямо сейчас на выгодных условиях?