04Рішення для бізнесу
Кейтеринг
Харчова алюмінієва фольга дуже легко піддається обробці і декоруванню, що дозволяє паралельно використовувати тару в якості рекламного засобу, наприклад, додавши логотип підприємства.
Одноразовий посуд для кейтерингу в широкому асортименті виробляється компанією «СтудіоПак Україна Лімітед». Інноваційні технології виготовлення і бездоганна якість продукції - ось наші основні якості!
Найкраще рішення та упаковка для доставки їжі на винос.
Замовити
Кейтерингове обслуговування передбачає високий рівень організації харчування в будь-який час і в будь-якому місці. Очевидно, що до посуду для виїзду, так само як і до упаковки для їжі на винос, пред'являються особливі вимоги. Вона повинна бути функціональною, безпечною, зручною та міцною.

Для зручного транспортування, смачного приготування і ефектної подачі страв у запропонованих умовах найкраще підійде алюмінієва упаковка для кейтерінгу.
Основні переваги:
  • Міцність
  • Стійкість до високих і низьких температур
  • Несприйнятливість до зовнішніх впливів і стороннім запахам
  • Невелика вага і компактність
Харчова алюмінієва фольга дуже легко піддається обробці і декоруванню, що дозволяє паралельно використовувати тару в якості рекламного засобу, наприклад, додавши до контейнеру логотипом підприємства.

Виготовлена ​​з тонкої, але міцної харчової фольги, алюмінієва тара має цілу низку переваг, що вигідно відрізняють її від альтернативної продукції з іншого матеріалу.
Інноваційні технології виготовлення і бездоганна якість продукції - це наші основні якості!
Харчовий алюміній, як ідеальна упаковка для кейтерингу
Насамперед, контейнери з харчової алюмінієвої фольги - це одночасно і відмінна упаковка для продуктів, і надійний посуд для приготування і сервіровки.

Алюмінієвий посуд для кейтерингу не схильний до корозії і окислення при взаємодії з продуктами. Це дозволяє запікати і розігрівати страви, зберігаючи їх натуральний смак і аромат.

При всій своїй м'якості алюмінієва упаковка для кейтерингу ефективно захищає страви від деформації при транспортуванні. А порожні контейнери легко вкладаються один в одного, займаючи дуже мало місця.

Упаковка на винос із фольги надійно захищає продукти від забруднення, а також від впливу сонця, вологи, газів і мікроорганізмів.

Асептичність алюмінію виключає можливість швидкого псування їжі, завдяки чому її висока якість і свіжість зберігаються протягом тривалого часу.

Здатність металу зберігати вихідну температуру продукту дозволяє досить довго утримувати тепло розігрітих страв або прохолоду охолодженої їжі.

Крім того, упаковка для доставки їжі, виготовлена ​​з харчового алюмінію, характеризується легкої утилізацією та піддається багаторазовій переробці, тим самим не завдаючи шкоди навколишньому середовищу.
Упаковка для їжі на винос з фольги - це практично і екологічно.
Контейнери з фольги відмінно підходять для продажу страв на винос і доставки харчування по місту.

Завдяки фізичним та хімічним властивостям металу, алюмінієвий одноразовий посуд для доставки їжі відрізняється:
герметичністю
щільністю
гігієнічністю
Наша продукція з харчової алюмінієвої фольги зробить Ваш ресторан більш стильним і привабливим для відвідувачів.
Замовити

Одноразовая посуда для кейтеринга, купить которую вы можете в каталоге "СтудиоПак Украина Лимитед" - оптимальное решение для мероприятий, проходящих на территории таких крупных городов, как, например, столичный Киев или туристический Львов.

Металлическая фольгированная тара для готовых блюд и полуфабрикатов отлично держит форму, выглядит презентабельно и эффектно, может использоваться для приготовления и подачи блюд к столу. А ее декоративные возможности позволяют сделать одноразовую посуду для кейтерингаудобным и ненавязчивым рекламным носителем, с которым ваш бренд точно получит узнаваемость без лишних затрат.

Упаковка для доставки еды - в современном формате

Экологичная и прочная фольгированная упаковка - выбор большинства компаний, специализирующихся на доставке готовой еды. Такая тара прекрасно сохраняет тепло, обеспечивает возможности для транспортировки сразу нескольких контейнеров при минимальных объемах занимаемого пространства. А в случае необходимости контейнер позволяет легко повысить температуру готового блюда, просто отправив его в духовой шкаф или микроволновую печь.

Помимо этого эко упаковка для доставки еды и кейтеринга от компании "СтудиоПак" обладает следующими достоинствами:

  • повышенная прочность - контейнеры и формы не боятся деформации, отлично выдерживают механические нагрузки при транспортировке;
  • компактные размеры и малый вес - их несложно хранить и удобно перевозить;
  • повышенная термостойкость - емкости из фольги выдерживают как замораживание, так и нагрев до нескольких сот градусов;
  • нейтральная среда - не поддерживает развитие бактериальной флоры, безопасна для размещения любых продуктов.

Впрочем, перечислить все преимущества фольгированной упаковки для доставки еды не представляется возможным. Ведь она действительно не имеет конкурентов на современном рынке и при этом отличается удобством в применении и доступной стоимостью - как в оптовых масштабах, так и при розничных закупках.

Легко купить и заказать онлайн

Работа в сфере кейтеринга, доставки еды и организации мероприятий требует применения исключительно высококлассных расходных материалов. И в этом посуде и упаковке для еды навынос, изготовленной из алюминиевой фольги, просто нет равных. Оцените и вы все ее преимущества в полной мере, выбирая подходящие по форме и объему разновидности тары для своего бизнеса в каталоге компании "СтудиоПак", и получите выгодные условия для приобретения упаковочных материалов их высокопрочной алюминиевой фольги уже сейчас - по лучшим ценам и с гарантией качества от производителя.