Група компаній «СтудіоПак», складовими частинами якої є виробнича компанія «СтудіоПак технології» та дистриб'юторська компанія «СтудіоПак Україна Лімітед» - екологічне виробництво замкнутого циклу.

Концепція

Концепція
Інноваційні технології (упаковка)
Істинні цінності (родина, турбота, любов)
СтудіоПак
«СтудіоПак » сьогодні - сучасна , високоефективна, повністю автоматизована виробнича система з:
виготовлення
технологічного впровадження
реалізації
утилізації (переробки),
з метою повторного використання контейнерів з харчової алюмінієвої фольги.
Фольга з алюмінію - багатофункціональний , ефективний матеріал , що активно використовується в багатьох сферах сучасного життя, не є виключенням і побутова сфера, де алюміній стає дедалі незамінним: при упаковці , зберіганні, заморожуванні, транспортуванні та приготуванні харчових продуктів.

Контейнери з харчової алюмінієвої фольги - продукт , який давно не потребує реклами в країнах західної Європи та Америки, а також в Японії , Китаї та багатьох інших країнах.
Для України цей продукт є інноваційним , і ми можемо компетентно заявити , що впровадження даної продукції на території нашої країни позитивно вплине на оздоровлення нації , підвищення загального рівня комфорту громадян , а також рівня особистої та державної відповідальності за збереження екологічного балансу планети.

Історія компанії

Розпочавши свій шлях у 2006 році , в якості дистриб'юторської компанії , вже у 2010 році група компаній «СтудіоПак » максимально розширила свої виробничі потужності, змінивши статус офіційного дистриб'ютора на статус ЕКСКЛЮЗИВНОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ВИРОБНИКА контейнерів з харчової алюмінієвої фольги.
2010
ексклюзивний національний
виробник контейнерів
з харчової алюмінієвої
фольги.
2006
Дистриб'юторська
компанія
«СтудіоПак» - синонім слів європейська якість, екологічна безпека, технології «наступного дня».
Одним з першорядних подій в історії компанії став запуск в експлуатацію надсучасного екологічного виробництва – заводу «СтудіоПак Технології» . Про виробничі потужностях підприємства говорить добре розвинута дистриб'юторська мережа, кількість представництв компанії на території України, а також, постійно зростаючий ряд клієнтів та партнерів команди «СтудіоПак Україна Лімітед», як в Україні, так і за її межами.
«СтудіоПак» - команда професіоналів , що невпинно працює над вивченням попиту і вдосконаленням своєї продукції, що підкріплено успішним проведенням аудиту компанії та отриманням сертифікатів DEKKRA ISO 9001:2008 , 14001:2004 і 22000:2005.
Панорама виробництва

Місія компанії

Виробляти високоякісні , безпечні для здоров'я людей і екосистеми товари, за доступною для споживача ціною.

Пропонувати ринку і безпосередньо споживачам продукцію , якість і зручність у використанні якої , дозволить їй стати предметом першої необхідності в сфері кулінарії , як для кожної окремої людини , так і для бізнесу, пов'язаного з виробництвом , реалізацією, та доставкою продуктів харчування.

Завдяки впровадженню продукції із харчової алюмінієвої фольги в повсякденне життя наших співвітчизників, розвивати відповідальне ставлення громадян до свого особистого здоров'я та охорони навколишнього середовища.

Прагнути до поліпшення корпоративних зобов'язань , перед співробітниками компанії, яка об'єктивно відповідає світовим взірцям прогресивної та чесної організації.

Цілі компанії

Максимально розширити географію ринків збуту, за рахунок збільшення спектру пропонованої продукції і диверсифікації асортименту товарів, збільшуючи при цьому список корпоративних зобов'язань перед співробітниками компанії , створюючи максимально комфортні умови для праці та передумови для особистісного росту працівників.

Донести ідею «комфорту без збитку» до кожного жителя нашої країни , зробивши контейнери з харчової алюмінієвої фольги невід'ємною опцією – сучасної кулінарною традицією української родини.

Робити свій посильний щоденний внесок у запобігання глобальної екологічної катастрофи. «Здорові люди , мешканці здорової планети » - наше бачення майбутнього. Використання продукції з харчової алюмінієвої фольги в побуті ( з її подальшою 100 % переробкою ) - об'єктивна можливість зробити дану тезу реальністю.

Звести поняття якості , порядності та відповідальності в ранг незаперечних характеристик нашої компанії в очах споживачів , партнерів , співробітників і Держави.

Бачення компанії

ШЛЯХ ДО персонального комфорту

ЗДОРОВА НАЦІЯ

ЧИСТОТА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

ЖИВА ПЛАНЕТА

Бачення та цінності , декларовані компанією, є безпосереднім відображенням наших можливостей , прагнень до інтеграції накопиченого досвіду та інноваційного типу мислення нашої команди; бажанням і здатністю створювати унікальний продукт, що здатен задовольнити вимоги найвибагливішого споживача, ПРОДУКТ безпечний для навколишнього середовища. ПРОДУКТ, здатний зробити життя кожного з нас простіше , легше і смачніше , без шкоди для майбутніх поколінь.

Команда

Команда групи компаній « СтудіоПак » - відповідальність і професіоналізм.
«СтудіоПак» - це не тільки устаткування, склади та інноваційна продукція. У першу чергу це наші співробітники, завдяки яким кожен житель України має можливість споживати екологічно чисті і здорові продукти в безпечній упаковці, що не завдає шкоди здоров'ю і навколишньому середовищу.
Основною нашою метою є створення продукту, який задовольняє таким вимогам, як:

Унікальність
Зручність
Екологічність
Безпека для здоров'я
Попит
Доступна ціна

Ми працюємо для Вас і отримуємо максимальне задоволення від діяльності , спрямованої на благо кожної окремої людини і планети в цілому.

Якість, порядність і відповідальність - ось на чому будується робота кожного співробітника групи компаній «СтудіоПак».

ISO-сертифікати

Продукція « СтудіоПак технології» - сертифікована якість
З моменту запуску заводу компанія «СтудіоПак технології» провела колосальну роботу з оптимізації бізнес-процесів , щодо поліпшення якості та організації технічного контролю продукції і отримала міжнародні сертифікати ISO 9001:2008 , ISO 14001:2004 , ISO 22000:2005.

ISO - найбільш авторитетна міжнародна організація зі стандартизації, розробник стандартів, націлених на ефективне практичне вирішення глобальних проблем сучасності, а також на збільшення результативності системи менеджменту та підвищення рівня задоволеності споживачів.

Міжнародні сертифікати ISO - незалежна і справедлива експертна оцінка світового рівня , гарантія безпеки, підтвердження надійності та якості продукції.
Відповідність сертифікатам ISO є вагомий аргумент на користь ефективності виробничих і управлінських процесів , а також високої ринкової конкурентоспроможності компанії «СтудіоПак технології».